Inne nasze serwisy: Mikrodermabrazja  •  Liposukcja  •  Lipoliza  •  Manicure hybrydowy  •  Manicure japoński
peeling
Promowane gabinety
  • Wkrótce...

Reklama

Czego spodziewać się po zabiegu peelingu kawitacyjnego?

Kobiety, które decydują się na peeling kawitacyjny chwalą go przede wszystkim dlatego, że mamy w jego wypadku do czynienia z zabiegiem bezbolesnym, wiele z nich przyznaje jednak, że kolosalne wrażenie robi na nich również trwałość efektów kawitacji.

Po zabiegu zmiany widać gołym okiem, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku każdej wizyty składanej w salonie kosmetycznym. Skóra jest zatem oczyszczona, tkanki ujędrnione, martwe komórki są usuwane, a do tego można skutecznie pozbyć się trądziku, który szpeci przecież nawet pomimo nakładanego przez nas makijażu.

Oczywiście, osoby, które chcą, aby efekt utrzymywał się dłużej powinny mieć na uwadze to, że bardzo często jeden zabieg nie jest wystarczający. Zdecydowanie lepsze rezultaty przynosi jego powtórzenie, kosmetyczki są przy tym zdania, że w celach leczniczych powinno odbyć się przynajmniej siedem albo osiem jserii peelingu kawitacyjnego.

Na szczęście cechy charakteryzujące peeling kawitacyjny sprawiają, że jego powtarzanie nie musi być przez nas uważane za zalecenie nieprzyjemne. Zabieg trwa maksymalnie sześćdziesiąt minut (choć możemy połączyć go również z innymi czynnościami wykonywanymi przez kosmetyczkę), a jego zaletą jest i to, że nie wymaga od nas dużych nakładów finansowych, a co za tym idzie, poddawanie się mu raz w miesiącu jest samą przyjemnością. Odstępy pomiędzy kolejnymi zabiegami wydłużają się zresztą w miarę, jak postępuje proces oczyszczania i odżywiania skóry. Początkowo peeling kawitacyjny pełni jedynie funkcję pomocniczą w stosunku do tradycyjnego oczyszczania manualnego, jeżeli jest jednak stosowany regularnie, możemy oczekiwać, że w pewnym momencie dość bolesne oczyszczanie manualne nie będzie już nam potrzebne.